Romis

Każdy zasługuje na Czekoladowy Prezencik w postaci wyrobów, których produkcja stała się naszą pasją. Zajmujemy się produkcją wyrobów czekoladowych poszerzając swoją ofertę o coraz to doskonalsze połączenie smaków czekolady z owocami.

Nasze wyroby odnaleźć można na terenie całej Polski w kawiarniach, lodziarniach, cukierniach, sklepach spożywczych, sklepach specjalistycznych zajmujących się sprzedażą herbat, kaw, oraz przypraw.

Staramy się aby być w tych miejscach gdzie poszukiwany jest niepowtarzalny smak połączony z powtarzalną jakością jaką oferujemy.Pozwól sprawić sobie „Czekoladowy Prezencik"

Nasza marka to „Romis". Ten znak nieodzownie towarzyszy niepowtarzalności smaku prawdziwej czekolady i owoców spełniających najwyższe wymagania.

Dołącz do nas:

Jesteśmy otwarci na współpracę z nowymi kontrahentami w miejscach, których nasze produkty powinny znaleźć swoje miejsce. Ze swojej strony gwarantujemy zapewnienie niepowtarzalności smaku z powtarzalną jakością naszych wyrobów. Jeżeli masz ochotę wyróżnić swój sklep doskonałym smakiem skontaktuj się z nami.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podział Asortymentu na kategorie:

1Czekoladowy Prezencik dostępny w opakowaniach 300g oraz 800g

2Owoce w czekoladzie pakowane w pudełka przeznaczone do rozważenia.